TR

Çevir:

cappadox

cappadox, life, minimalizm101, minimalizm, festival, sessizlik,

14-19 Haziran I Uçhisar 

Müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava disiplinlerinin bir araya geldiği etkinliklerde yerel ve ulusal yaratıcıları, tüm dünyadan katılımcılarıyla buluşturan Cappadox'un bu yılki teması “Sessizlik”

Toyota Hybrid Çikolata Festivali

çikolata festivali, etkinlik, tadım, minimalizm101, minimalizm, minimalism, çikolata severler

4-5-6 Mayıs I Sirkeci Garı

Yılın en tatlı üç gününe hazır mısınız?

Toyoto Hybrid Çikolata Festivali; çikolata tutkunlarına birbirinden lezzetli çikolataların tadını çıkaracakları dolu dolu bir üç gün vadediyor. 

Nefess Yoga

nefes yoga, yoga, yaşam, life, minimalizm, minimalizm101, etkinlik, doğa, kamp, stres

Moda'da hareket ve dinlenme zamanı!

Nefess Yoga, günümüz dünyasında stresle boğuşan insanlara “an’da kalmak”, “iç sesini duymak”, “nefesini ve bedenini hissetmek” için bir alan açmayı kendine görev edinmiştir.

Deepist Diving&Travel

dalış, su altı, etkinlik, deneyimi tüplü dalış, minimalizm101, minimalizm, minimalism

Deepist Diving&Travel, hayatı doya doya, keyifle yaşamak isteyen genç yaşlı herkesin buluşma noktası olmak için 2007 yılında yola çıktı ve bu yolculuğa hep taze kalan bir heyecanla devam ediyor. 

Aylak Yaşam Kampı

aylak yaşam kampı, kamp, camp, camping, olimpos, çıralı

Yaşamın ağırlığından bir süreliğine bile olsa arınmak için Aylakça düşünmeye… Resimden, fotoğrafa, ritimden, ahşap oyuncak atölyelerinde “bir arada” üretmeye, ürettiklerimizi sevmeye…

Uzun Etap

uzun etap

Hayatın içinde sınırlarımızı zorlayarak, bedenimizi tanıyarak spor yoluyla keşfetmeye, gelişmeye ve eğlenmeye olanak sağlayacak farklı dallarda organizasyonlara katılmaya hazır mısın?

etkinliklerden haberin olsun!